Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Gwoźnica Górna – na sprzedaż i na wynajem Gwoźnica Górna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Lokal handlowy Gwoźnica Górna

Gwoźnica Górna,podkarpackie

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, położona na działce nr 1317/3 o powierzchni 23 ar + dodatkowe 30 ar do zagospodarowania, w miejscowości Gwoźnica.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

53,57 zł/m²102,66 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem narożny lokal użytkowy o powierzchni 103 m2 usytułowany na parterze w nowoczesnym budownictwie przy ul. 9 dywizji Piechoty.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Śródmieście,Rzeszów(Gwoźnica Górna + 24 km)

1 700 000 zł157 m² 10 828,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 157 m , położony w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Obiekt noclegowy, ul. Kopernika

Centrum,Rzeszów(Gwoźnica Górna + 24 km)

615 195 zł25,11 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartament inwestycyjny w Radisson Resort Kołobrzeg gwarantowany najem, 7% zwrotu! W ofercie Eagles Estate prezentujemy atrakcyjny apartament inwestycyjny w prestiżowym kompleksie Radisson.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów(Gwoźnica Górna + 24 km)

120 zł/m²177,36 m² 21 283 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U43/2 o powierzchni 96 m , który znajduje się na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem, ul. Biznesowa

Dworzysko,Rzeszów(Gwoźnica Górna + 24 km)

29 zł/m²1 339,22 m² 38 837 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomosci Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę dotyczącą wynajmu budynku biurowego, który ma być gotowy na koniec roku o powierzchni 1 340 m2. Cena dotyczy opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Biznesowa

Przybyszówka,Rzeszów(Gwoźnica Górna + 24 km)

37 zł/m²190 m² 7 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu halę wysoką z płyty warstwowej nową o powierzchni 190 m2 składającą się z modułów -, wolna powierzchnia maks 1460m2 jest to wielokrotność modółów. Na tej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kreczmera

Śródmieście Południe,Rzeszów(Gwoźnica Górna + 24 km)

50 zł/m²42 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Henryka Jakuba Kreczmera. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Beskidzka

Zwięczyca,Rzeszów(Gwoźnica Górna + 24 km)

4 800 000 zł1 000 m² 4 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalny budynek usługowy o dużym potencjale inwestycyjnym, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 508,20 m² 1 989,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż Dom Handlowy zlokalizowany w sercu Krosna - jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych nieruchomości komercyjnych w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Popiełuszki

Rzeszów(Gwoźnica Górna + 24 km)

65,83 zł/m²120 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o pow. około 120 m2 przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij